دسته‌بندی نشده

نوشیدنی های تقویت کنندۀ سیستم ایمنی بدن

نوشیدنی های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن

[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]سیستم ایمنی بدن شما به طور دائم فعال است و سلول‌های بدن شما را از سلول‌ها و عوامل بیماری‌زا تشخیص می‌دهد. عملکرد سیستم ایمنی بدن شما ارتباط مستقیمی با سطح استرس بدن، تغذیه و سبک زندگی دارد.

 

تغذیه مناسب با تنوع در رژیم غذایی ایجاد می‌شود. در این رژیم، شما باید انواع ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی موجود در خوراکی‌ها را بشناسید و با مصرف مداوم آن‌ها به سیستم ایمنی بدن کمک کنید.

 

نوشیدنی‌هایی که در ادامه این مقاله معرفی می‌کنیم، سرشار از مواد مغذی ضروری برای سلامتی روزمره و تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر سرماخوردگی، ویروس‌ها و بیماری‌ها هستند. در دورانی که با شیوع بیماری جدیدی مواجه هستیم، تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا اهمیت ویژه‌ای دارد.[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

پرتقال و گریپ فروت

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4382″ img_size=”large” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4288″ img_size=”large” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]ویتامین C، آنتی اکسیدان و خواص دیگری دارد که سلول های شما را از موادی که به بدن آسیب می رسانند محافظت می کند.

کمبود ویتامین C می تواند منجر به تاخیر در بهبود زخم، عدم توانایی در مبارزه صحیح با عفونت ها و اختلال در دفاع ایمنی شود.

خوشبختانه این ترکیب حاوی میزان بیشتری از مقدار کافی ویتامین C برای شما است.

مواد مغذی قابل توجه:

  • ویتامین های A ،B-6 و C
  • اسید فولیک
  • زینک

[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

آب گوجه فرنگی خانگی

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4381″ img_size=”large” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_single_image image=”4293″ img_size=”large” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]بهترین راه برای اطمینان از اینکه آب گوجه فرنگی شما تازه و بدون مواد اضافی تهیه شده باشد، درست کردن آن توسط خودتان در خانه است.

نیازی به آبمیوه گیری یا مخلوط کن نیست، شما می توانید آن را بایک الک صاف کنید.

گوجه فرنگی سرشار از فولات است که به شما در کاهش خطر عفونت کمک می کند.

مواد مغذی قابل توجه

 

  • ویتامین های A و C
  • آهن

[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

کلم، کرفس و گوجه فرنگی

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4306″ img_size=”large” alignment=”center” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_single_image image=”4380″ img_size=”large” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]ترکیب آب گوجه فرنگی و کرفس به مقدار کافی ویتامین A دارد. شما می توانید در این نوشیدنی از ترب کوهی استفاده کنید که ممکن است خواص ضد التهابی داشته باشد.

مواد مغذی قابل توجه:

ویتامین های A و C

منیزیم

پتاسیم

آهن

اسیدهای چرب[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *