برای این کار لازم است شما صفحه مربوط به نحوه ثبت سفارش را مطالعه فرمایید و یا  با  پشتیبانان  آنلاین  ما در ارتباط باشید تا  مرحله  به  مرحله  همراه شما  باشند.

امن ترین  روش پرداخت را برای شما  در نظر گرفته  ایم. شما  میتوانید  سفارش خود را از طریق  درگاه مورد تایید بانک مرکزی ایران پرداخت نمایید. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید صفحه مربوط به نحوه پرداخت را مطالعه نمایید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید.

بله. شما  می توانید با تماس با شماره  ۰۱۱۳۲۳۵۹۱۶۹ با مشاورین مثبت آبی به صورت رایگان بهره‌مند شوید و یا پیغام خود را در چت آنلاین وب سایت ارسال کنید و با  پشتیبانان  آنلاین  وب سایت  ارتباط بگیرید. 

در حال  حاضر امکان  سفارش تلفنی فعال  نیست ولی به  زودی این  امکان در مثبت آبی ممکن  خواهد شد. 

خیر. اما وابسته به شرایط موجودی جنس داخل انبار تعداد سفارش فقط به تعداد مجاز تعریف شده قابل خرید می‌باشد.

جهت پیگیری سفارشات و کد رهگیری صفحه پیگیری سفارشات را مطالعه کنید. همچنین می توانید شما  می توانید با تماس با شماره  ۰۱۱۳۲۳۵۹۱۶۹  از وضعیت سفارش خود مطلع شوید و یا پیغام خود را در چت آنلاین وب سایت ارسال کنید.

فروشگاه اینترنتی مثبت آبی دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک در زمینه راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی است. در اختیار داشتن این نماد نشان‌دهنده امن بودن محیط وب سایت  مثبت آبی برای سفارش‌گذاری شما همراهان گرامی است.

بله . کالاهایی که در مثبت آبی بفروش می رسد، بدون واسطه  از شرکت های  اصلی تهیه می شوند و  دارای اصالت است .

خیر. در حال حاضر چنین امکانی برای مثبت آبی وجود ندارد ولی به فکر هستیم  تا این  شرایط را در مثبت آبی فراهم  آوریم. 

تمام قوانین ارسال و تمام راه‌های ارسال در صفحه روش های ارسال عنوان شده است.

خیر. از آن‌جا که مثبت آبی یک فروشگاه اینترنتی و مجازی است و هدف آن توسعه و فرهنگ‌سازی تجارت الکترونیک است، امکان تحویل حضوری کالا وجود نخواهد داشت.

بله پس از تحویل مرسولات به اداره پست ، کد رهگیری منحصر به فرد به هر مرسوله تخصیص داده می شود که پس از اعلام از جانب پست قابل پیگیری می باشد.

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی وجه بصورت خودکار طی ۷۲ ساعت کاری مجدد به حساب شما برمی گردد. در صورت نیاز با پشتیبانی مثبت آبی با  شماره  ۰۱۱۳۲۳۵۹۱۶۹  تماس بگیرید  و یا پیغام خود را در چت آنلاین وب سایت ارسال کنید.